Hotel Grandhotel Zvon

ubytovanie Ceske Budejovice
 

**** Hotel Grandhotel Zvon / ubytovanie Ceske Budejovice

Hotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon
Ubytovanie České Budějovice Grandhotel Zvon :
V Grandhoteli ZVON Vás očakáva srdečné prijatie s profesionálnym prístupom v medzinárodnej atmosfére. Servis štvorhviezdičkového hotela sa postará o Vaše inšpirujúce zážitky. Poloha v centru približuje to najkrajšie z juhu Čiech.

Grandhotel Zvon České Budějovice ubytovanie :
65 veľkých izieb a suites sú vybavené všetkým komfortom, ktorý očakávate. Izba v Grandhoteli Zvon je pripravená presne pre Vás. V každej izbe je k dispozícii vysokorýchlostný internet, PAY-TV, telefón s priamou voľbou, trezor, minibar. Izby Štandard: Moderné plne vybavené izby majú kúpeľňu s bohatou ponukou hotelovej kozmetiky. Sú ideálnou voľbou pre toho, kto hľadá vysokú úroveň praktickosti a vybavenosti za výhodnú cenu.

Ubytovanie južné Čechy České Budějovice Grandhotel Zvon :
Executive Suite: Prepychové, luxusné a pohodlné suite s výmerou 80 m2 a nádherným výhľadom na historické námestie Českých Budejovíc. Vybavené tými najkvalitnejšími materiálmi, vrátane bezplatnej minibarovej ponuky, coffee / tea a luxusnej kozmetiky.
Junior Suite: Priestranné klimatizované junior suite s jedinečnou atmosférou a s prekrásnym výhľadom na námestie Premysla Otakara II. Vysoko kvalitný nábytok v kombinácii s luxusnými materiálmi a textíliami. Coffee / tea a luxusná hotelová kozmetika a žehlič nohavíc.

Grandhotel Zvon ubytovanie České Budějovice :
Executive izby: Luxusné klimatizované izby s okúzľujúcim výhľadom na historické námestie Premysla Otakara II. Veľkosť od 25 do 45 m2, vysoko kvalitný autorský nábytok a dubové parkety v kombinácii so špičkovými textíliami a materiály. Na izbe je okrem iného k dispozícii žehlič nohavíc a luxusná kúpeľňa s bohatou ponukou hotelovej kozmetiky a hotelovými župany.

Zvon České Budějovice hotel ubytovanie Grandhotel :
Business izby: Veľmi komfortné izby umiestnené výhodne v blízkosti recepcie i garáží poskytujú svojou kombináciou veľmi kvalitných materiálov v modernejšom prevedení ideálnu voľbu pre businessmanov. K dispozícii kúpeľňa so županom a bohatou ponukou hotelovej kozmetiky.

České Budějovice ubytovanie Grandhotel Zvon reštaurácia :
Obed či romantická večera sú klasikou pre pôžitkárov v reštaurácii Gourmet Symphony. Šéfkuchár Vám pripraví nevšedné kulinárske zážitky hodné pravého gourmeta. Pilsner Urquell Original Restaurant je obľúbené miesto na stretnutia a vychutnanie pivných špecialít. V reštauráciách Grandhotela Zvon sú pokrmy pripravované výhradne z rakúskych a juhočeských surovín s prihliadnutím na tradíciu oboch kuchyní. Jahňacie, teľacie a hovädzie mäso pochádza z vlastnej biofarmy Mysletín u Ledenice. Ryby sú výlučne zo sádok a rybníkov z okolia Českých Budějovíc a Treboňska. Do menu sú vhodne zaradené takmer zabudnuté prílohy našich babičiek ako sú jáhly, pohánka a cícer, v BIO kvalite.

Zvon ubytovanie Grandhotel České Budějovice konferenčné služby :
Reprezentatívne konferenčné a spoločenské priestory pre Vaše akcie, rokovania, semináre, konferencie a uvítacie večierky. Pre Vás alebo Vašich hostí zorganizujú všetko, čo pre úspešný meeting alebo oslavu potrebujete. K dispozícii je reprezentatívna sála MOZART - vhodná pre väčšie firemné akcie (150 osôb). Salónik Bohemia je vhodný pre konanie menších firemných akcií a osláv (50 osôb). Profesionálne ozvučenie, klimatizácia, denné svetlo. Špičkové cateringové zázemie tímu kuchárov exkluzívneho restaurantu Gourmet Symphony.

Všetky služby Grandhotela Zvon spĺňajú požiadavky riadenia kvality podľa ISO 9001:2000 a sú certifikované renomovanou organizáciou Bureau Veritas Certification. Grandhotel Zvon je certifikovaný AHRČR ako **** Superior.
Hotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon -  kadernictvo - holičstvoHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - možnosť pripojenia na internetHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - k dispozícii kavareňHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - hotel má reštauráciuHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - hotel má vináreňHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - akceptuje creditné karty VISAHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - Iybz sú vybavené televízoromHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - Izby s vlastnou toaletouHotel Ceske Budejovice Grandhotel Zvon - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: